BetDrop

Rozbudowany sklep internetowy oferujący możliwość zakupu analiz sportowych na wydarzenia. Całość oparta o technologię Next.js i Strapi.

alternative text

Założenia projektowe

Głównym założeniem projektowym było zaprojektowanie i wdrożenie witryny, która będzie oferować możliwość sprzedaży przygotowanych przez administratora analiz sportowych. Strona ma być szybka estetyczna, a także łatwa w konfiguracji. Zaimplementowanie takich technologii jak Next.JS, tailwinds CSS i headless CMS Strapi w pełni wpisuje się w te założenia.

Wykonanie

Cały projekt został napisany w oparciu o technologię Next.JS, która umożliwia płynne i szybsze renderowanie stron internetowych. Dodatkowo, cała aplikacja została podłączona pod system zarządzania treścią Strapi, co pozwoliło na prostą i intuicyjną administrację całej witryny z jednego miejsca. Dzięki temu, użytkownicy mogą szybko i łatwo dodać nowe treści na swojej stronie internetowej oraz zarządzać nią w wygodny sposób.

Wykorzystane technologie

Też potrzebujesz nowej strony?

Nie boimy się wyzwań, dlatego jeżeli masz nowy pomysł na swoją stronę to napisz do nas, a my zrobimy co w naszej mocy, aby ją wykonać

alternative text
dekstop_v_shop
dekstop_v_buy